Czuwaj!

Chcę zapowiedzieć, że 2.03.2018 r. (piątek) chcielibyśmy złożyć wizyty drużynom ZD Lawina (tym, które mają zbiórki po południu w ten dzień). Z każdym z drużynowych będziemy się umawiać indywidualnie. Co należy mieć przygotowane? Generalnie nic specjalnego, gdyż kontrolujemy bieżącą działalność, czyli rzeczy, które powinny być robione systematycznie. Natomiast wiemy, że różnie z tym bywa, zatem szczególną uwagę zwrócimy na:
– stan drużyny według ESHD a stan faktyczny,
– liczbę zgód rodziców oraz czy posługujecie się właściwym wzorem tego dokumentu,
– plan pracy,
– książkę pracy drużyny,
– składki.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości lub pytania odnośnie samego arkusza lub przebiegu kontroli proszę śmiało pytać. Jeżeli macie jakieś braki w dokumentacji to jest jeszcze czas aby to uzupełnić. Zapewniam, że sama wizyta ma przyjemny przebieg i proszę nie traktować tego w jakiś zły sposób, natomiast wobec rażących uchybień będziemy niestety musieli wyciągać konsekwencje. Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie a jeżeli czegoś braknie to będą to drobne sprawy.

Czuwaj!
phm. Krzysztof Rajczakowski