Czuwaj!
W najbliższą sobotę w Jeleniej Górze odbywa się VIII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej organizowany przez Hufiec Karkonoski. Z naszego hufca mamy 2 ekipy, które będą nas reprezentować na miejscu. W poprzedniej edycji festiwalu zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii „harcerze i harcerze starsi”. Tegoroczne przygotowania stoją na wysokim poziomie zatem szansa na powtórkę jest spora. Zachęcam do wsparcia naszych harcerzy bezpośrednio na miejscu jako festiwalowa publiczność. Wstęp dla gości oczywiście jest bezpłatny. Wszelkie informacje dostępne są TUTAJ.
Dodatkową motywacją może być fakt, iż gwiazdą tegorocznej edycji będzie dobrze znany nam zespół Wszyscy Byliśmy Harcerzami.
Polecam i pozdrawiam
pwd. Krzysztof Wojda