Biwak urodzinowy 16 BDH „Orły”

W dniach 12.04 – 14.04 odbył się biwak urodzinowy z okazji pierwszych urodzin naszej drużyny. Tematyka biwaku zaskoczyła wielu z nas a było nią laboratorium. Biwak obfitował w różne gry i zadania, które rozwijały i otwierały nasze umysły na bycie silnymi i wytrwałymi. Pokazała to chociażby droga z Bolesławca do Tomisławia, którą przebyliśmy na piechotę z plecakami na plecach , oczywiście nie zapominając o świetnych nastrojach jak na harcerzy przystało. Trzy dni naszych zmagań z laboratorium były przeznaczone na prowadzenie badań nad nową formą życia jaką okazał się być wulkan, stworzony dzięki współpracy zespołów badawczych. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy, poznaliśmy techniki harcerskie oraz nie zabrakło jedzenia pysznego tortu! To był wspaniały biwak, który na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *