Galeria zdjęć zaktualizowana!

Czuwaj!

Pragnę poinformować, iż galeria zdjęć na oficjalnej stronie internetowej naszego Hufca została zaktualizowana i działa w pełni poprawnie. Znajdziecie tam wszystkie fotki, jakie udało mi się znaleźć na moim komputerze. Jak widać – brakuje kilku istotnych wydarzeń, chociażby zdjęć z tegorocznego obozu, święta Hufca czy rajdu Ferdynanda. Niektóre foldery są dość ubogie, ale razem możemy to zmienić. Jeżeli macie w posiadaniu zdjęcia, których nie ma na stronie to zapraszam do współpracy. Najprościej będzie, jeżeli zdjęcia (koniecznie opisane – jakie to wydarzenie i data!) wyślecie mi na maila krzysztofwojda95@gmail.com, wrzucicie na wirtualny dysk podając mi link lub jeśli jest tego więcej – przyniesiecie na jakimś nośniku do Hufca, jednocześnie mnie o tym informując. Chciałbym uniknąć wysyłania zdjęć poprzez Facebooka, ponieważ to dość mocno niszczy ich jakość.  Dziękuję za uwagę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *