Konkurs fotograficzny „Harcerskie Rodziny”

Pierwsze zbiórki w nowym roku harcerskim mamy już za sobą zatem nie zwalniamy tempa i szykujemy się na nadchodzące imprezy harcerskie! Już niebawem czeka nas spore wydarzenie 70-lecie harcerstwa w Bolesławcu.
Z tej okazji Komenda Hufca ogłasza konkurs, w którym może wziąć udział każdy instruktor i harcerz naszego Hufca.

Zadaniem konkursowym jest odnalezienie jak największej ilości osób ze swojej rodziny, które są lub były w ZHP i wykonanie wspólnej fotografiiUczestnik konkursu musi być na zdjęciu w mundurze.
Zdjęcie z krótkim opisem (wg wzoru) należy przysłać na pocztę Hufca bolesławiec@zhp.pl do 24 września.
Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody, a fotografie umieszczone zostaną na wystawie harcerskiej w Bolesławieckim Muzeum Ceramiki.

Wzór opisu fotografii
Uczestnik konkursu: młodzik Artur Nowak – szeregowy w 15 DH Puszcza
Razem ze mną na fotografii znajdują się (od lewej):
ciocia - Anna Kowalska – członkini DH Buki w latach 1999-2002
kuzyn – Michał Nowak – zuch z 3 GZ Wesołe Misie