Majówka 2018 – 14 DH Baszta

Tegoroczna majówka 14 DH Baszta była dość nietypowa. Pojechali oni do małej wsi położonej w okolicach Gór Sowich- Lutomii. Harcerze zdążyli się przekonać, że cała okolica jest bogata nie tylko pod względem historycznym, ale i kulturowym. Zostali zaproszeni na II Śpiewanie Przy Fladze w Lutomii Górnej, gdzie zaprezentowali dwie bardzo znane piosenki harcerskie.
Nie obyło się także bez wędrówek po górach 🙂 Celem jednej z nich było dotarcie do miejscowości Walim, gdzie zwiedzili Sztolnie Walimskie – konkretnie Kompleks Rzeczka z projektu „Riese”.
Cała drużyna zapamięta ten biwak na pewno na długo a między innymi wspaniałe widoki oraz mile spędzony czas.

sam. Katarzyna Liput

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *