Majówka Baszty i Orłów

W dniach 1-5 maja 2019 roku drużyny: 14 DH Baszta i 16 BDH Orły uczestniczyły we wspólnym biwaku majowym. Odbywał się on na terenie Gór Sowich, a nocleg zapewniła nam Akademia Jeździecka w Lutomii Górnej (pow. świdnicki).
Od początku wiadome było, że będzie się dużo działo. Góry, łąki, jeziora – cicha okolica sprzyjała obcowaniu z przyrodą. Na majówce harcerze mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na wielu płaszczyznach oraz integracji między sobą nawzajem. Powstało wiele nowych przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.
Dla niektórych ten biwak był też podsumowaniem ich pracy w roku harcerskim, za co zostali nagrodzeni chustą, krzyżem harcerskim lub nowym stopniem.
Harcerze z drużyn Baszta i Orły nauczyli się wielu nowych umiejętności, mieli okazję jeździć na koniach oraz zdobywać różne sprawności. Z pewnością ten biwak jest jednym z tych niezapomnianych 🙂

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *