Mikołajkowe Spotkanie Instruktorskie

7 grudnia odbyło się Mikołajkowe Spotkanie Instruktorskie z.d. Lawina. W godzinach wieczornych instruktorzy spotkali się w harcówce przy ul. Gałczyńskiego 30. Następnie udali się do pobliskiego lasu, gdzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Przy ognisku oraz barwach narodowych dwie druhny – Magdalena Lisiewska i Maja Sadczuk złożyły Zobowiązanie Instruktorskie. Po uroczystej ceremonii wszyscy udali się z powrotem do harcówki Baszty, Grotu i Czarnych. Tam czekała na nich gorąca herbata, ciastka oraz upominki od Św. Mikołaja. Całość wypadła bardzo dobrze, co między innymi pokazuje poniższa fotografia. Pozostałe zdjęcia ze spotkania są już dostępne w galerii. Czuwaj!

Mikołajkowe spotkanie instruktorskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *