Nowy rok harcerski – gotowi do działania!

Druhny i Druhowie!
Na ostatnim spotkaniu instruktorskim ustaliliśmy kilka terminów na najbliższe dwa miesiące.
Święto Hufca odbędzie się tym razem w dwóch etapach:
27 IX (czwartek) o godz. 17 odbędzie się apel pod Kotwicą. Proszę wszystkie środowiska o zmobilizowanie drużyn do wystąpienia pełnych składów drużyn w regulaminowym umundurowaniu.
W sobotę 29 IX o godz. 12:00 na boisku przy ul. Rajskiej odbędzie się druga – rozrywkowa ( 🙂 ) część święta. Planujemy turniej drużyn w piłkę nożną, stoiska tematyczne np: ASG, łuki, węzły, INO, stoiska promocyjne drużyn, ognisko z kiełbaskami i jeszcze kilka innych pomysłów. Możecie jeszcze zgłaszać swoje propozycje.
Chcemy, aby w spotkaniu na boisku mogli uczestniczyć również Wasi rodzice , dlatego wkrótce będą gotowe zaproszenia dla rodzin.
koordynatorem całości będzie R. Kalamarz, za turniej piłki nożnej odpowiada J. Gwiżdż.
Tydzień po święcie – 6-7 października odbędzie się kolejny Rajd Ferdynanda. Regulamin i dokumenty do pobrania w poście poniżej.

Do 30.09 wszyscy Drużynowi są proszeni o umieszczenie w hufcu planów pracy drużyny na najbliższe miesiące oraz uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentacji drużyny – zarówno w KPD jak i w systemie ewidencji. Zwróćcie szczególną uwagę na zgody członkowskie od Waszych harcerzy.

Czuwaj !
hm. Joanna Sawicka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *