„Podróżnik” – 2 GZ „Dzielne Wilczki”

W marcu zuchy z 2 GZ Dzielne Wilczki były w trakcie zdobywania sprawności ,,podróżnik”. Zuchy podróżowały po całym świecie. Swoją podróż zaczęły od Europy. Poznały różne kraje, które znajdują się na naszym kontynencie oraz zagraniczne zabawy. W następnym tygodniu wyruszyły do Egiptu w Afryce, gdzie poznały tamtejsze zwierzęta i różne ciekawostki o tym państwie. Następna podróż odbyła się do Ameryki. Zuchy spotkały się z Indianinem, który wtajemniczył je w indiańskie życie. Dzieci stworzyły własne tańce i wiele dowiedziały się o tym kontynencie.
 To jeszcze nie koniec poznawania świata, więc jaka będzie następna podróż zuchów? Dowiemy się tego z następnej relacji w przyszłym miesiącu.
Barbara Fecyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *