Zdjęcia znikną ze strony hufca…

Dnia 21.07.2016r., około godz. 16:00 zostaną usunięte wszystkie harcerskie zdjęcia z lat 2006 – 2015. Jest to spowodowane zmianą przepisów dot. dostępności bezpłatnego miejsca na dysku wirtualnym, na którym nasze zdjęcia są obecnie przechowywane. Limit został mocno obniżony w związku z czym na stronie hufca od teraz będą widnieć jedynie zdjęcia nie starsze niż rok. Fotki z lat poprzednich jeszcze nie przepadną całkowicie – zostają na moim komputerze. Dla chętnych mogę je zgrać na dowolny nośnik, jeżeli takowy dostanę. Kończąc – apel do przebywających obecnie na obozie harcerskim w Sporem – Wy róbcie dużo zdjęć! Po odpowiedniej selekcji na pewno się zmieszczą 🙂

Czuwaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *