„Zaczarowana Paleta” – 2 GZ „Dzielne Wilczki”

W styczniu zuchy z 2 GZ „Dzielne Wilczki” zdobywały sprawność „Zaczarowana paleta”. Na pierwszej zbiórce wykonane zostały rysunki jak u prawdziwych jaskiniowców. Wprawdzie nie na ścianach jaskiń tylko na kartkach papieru, ale przy pomocy prehistorycznej techniki – własnymi palcami. Świetnie to wyszło i wszyscy byli z siebie zadowoleni. Na następnej zbiórce zuchy przeniosły się w czasy starożytnej Grecji. Malowały i przyozdabiały swoje wazy greckie oraz dowiedziały się, co to są hieroglify. W kolejnym tygodniu przedstawiały swoją ulubioną porę roku. Prace wyglądały jak prawdziwe dzieła sztuki. Później zorganizowany został konkurs sztuki przyszłości – ,,Kredą po asfalcie”. Malunki wyszły piękne. Na ostatniej zbiórce urządzono kolejny konkurs, tym razem o tematyce świątecznej – ,,Najładniejszy Mikołaj tej zimy”. Zuchy miały za zadanie ubrać swojego szóstkowego za Mikołaja. Każda grupa spisała się świetnie. Na koniec cała gromada została nagrodzona sprawnością ,,Zaczarowana Paleta”.

pwd. Barbara Fecyk

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *