Zbiórka pieniędzy dla dh. Justyny Piotrowskiej

Czuwaj! Hufiec ZHP w Bolesławcu włączył się w akcję charytatywną mającą na celu zebranie środków na przeszczep płuca dla druhny Justyny Piotrowskiej. Jest to sprawa niezwykle pilna i ważna, ze względu na to, że od zebranych pieniędzy zależy życie druhny Justyny. Pomimo że najważniejsza pula środków została już zebrana, to my, harcerze z Bolesławca, działamy dalej. Kolejne fundusze są potrzebne na dalsze leczenie i rehabilitację. Dlatego przez najbliższe trzy dni (czwartek – sobota) w godzinach 10.00 – 17.00 (każdego dnia) odbywać się będzie w Tesco w Bolesławcu kwesta na ten cel. Harcerze będą stali przy kasach i pakowali produkty klientów sklepu Tesco. Dobrowolne datki klienci będą mogli złożyć do specjalnych, zaplombowanych pojemników. Drużynowi zostali zobowiązani do zorganizowania swoich drużyn tak, aby te trzy dni jak najlepiej wykorzystać. Jeżeli ktoś chce się zgłosić do tej akcji, jest harcerzem, ma mundur (zbiórka odbywa się w mundurach), a nie należy do żadnej drużyny, może to zrobić tutaj. Pokażmy na co nas stać – nie bądźmy obojętni!

3. Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim.
4. Harcerz w każdym widzi bliźniego, a za brata uważa każdego innego harcerza.

Czuwaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *